Print this برگه

ارتباط با ما

با سلام و تشکر از شما بازدید کننده محترم

درباره پورتال مامایی ایران
امروزه اینترنت یکی از منابع مهم اطاعاتی محسوب می شود که به علت دسترسی آسان و سریع می تواند مورد استفاده عمومی قرار گیرد . هر فرد می تواند موضوعات مورد نظر خود را بر حسب نیاز و علاقه در اینترنت جستجو کرده و با صرف هزینه و زمان کم به اطلاعات مناسبی دست یابد. متاسفانه اکثر مطالب مفید بر روی وب به زبان انگلیسی بوده و استفاده از آن برای کاربران فارسی زبانی که تسلط کافی به انگلیسی ندارند مقدور نیست .
از سوی دیگر ورود کودک پدیده ای است که می تواند کلیه ابعاد زندگی یک زوج را تحت تاثیر قرار دهد و نگهداری و تربیت فرزند مبارزه ای روزانه است که تلاش و صبر زیادی می طلبد . تغییر وضعیت خانواده ها از شکل گسترده به هسته ای و پراکندگی اعضای خانواده در جامعه امروز ایران، مانند همه کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته ، موجب شده که بسیاری از اطلاعات مورد نیاز در زمینه بارداری ، زایمان ، نگهداری از نوزاد، سلامت و تربیت کودک براحتی از طریق اعضای با تجربه تر خانواده در اختیار والدین تازه کار قرار نگیرد و یا در برخی موارد اطمینان کافی از صحت و سقم راهنمائیهای ارائه شده وجود نداشته باشد .
بنابر دلایل فوق و نیاز جامعه پورتال مامایی ایران اقدام به ایجاد یک سایت اینترنتی کرد تا بتواند اطلاعات مورد نیاز خانواده ها را در دوره زمانی پیش از بارداری تا وقتی که کودک به سن پنج سالگی می رسد ، به زبان فارسی و با کاربری آسان فراهم نماید . پورتال مامایی ایران موسسه خصوصی تحقیقات پزشکی است و طراحی و اجرای پژوهش های بزرگ کشوری را در کارنامه خود دارد ، تاکنون چندین پروژه تحت وب را به انجام رسانده و خدمات online به کاربران خود ارائه می دهد . بعلاوه این موسسه در زمینه های آموزشی نیز فعالیت می کند و نهایتا با هدف افزایش آگاهی عمومی و ارتقا سطح سلامت خانواده ها پورتال مامایی ایران را به عنوان اولین سایت تخصصی در زمینه بارداری و کودکان برای استفاده عموم راه اندازی کرده است .
در حال حاضر قسمت عمده این سایت را مقالات علمی و آموزشی در زمینه های مختلف تشکیل می دهد که از منابع گوناگون جمع آوری و تدوین شده و توسط شورای سردبیری که متشکل از متخصصین در رشته های مختلف است ، بازبینی و نهایی می شوند . همچنین بزودی بخشی برای پرسش و پاسخ در نظر گرفته خواهد شد که در آن سوالات کاربران توسط متخصص مربوطه پاسخ داده می شود .

توجه : متأسفانه امکان پاسخگویی به سؤالات پزشکی وجود ندارد . لطفاً از طرح سؤال در مورد مسایل بهداشتی و پزشکی خودداری فرمایید . به اینگونه سؤالات پاسخی داده نخواهد شد .
این اطمینان به شما داده میشود که در آینده ای نزدیک مشاوره آنلاین پورتال تخصصی مامایی ایران راه اندازی شده و خدمتی نوین در اختیار مادران و زنان عزیز ایران زمین قرار دهیم .

Permanent link to this article: http://glo.ir/%d8%a7%d8%b1%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d8%b7-%d8%a8%d8%a7-%d9%85%d8%a7/

This site is protected by wp-copyrightpro.com