«

»

Print this نوشته

روش جدید درمان بی اختیاری استرسی ادرار در خانمها

بی اختیاری استرسی ادرار به معنای نشت مکرر ادراربا سرفه ، عطسه ،  انجام حرکات جهشی و افزایش فشار داخل شکمی است و شایعترین علت آن شلی عضلات کف لگن به علت زایمان و افزایش سن و چاقی می باشد .

روشهای بالقوه برای درمان آن انجام ورزشهای کگل برای افزایش تقویت عضلات کف لگن است و  کاهش وزن است روشهایی نیز مانند بیوفیدبک و تحریک الکتریکی اعصاب  کنترل مثانه است .

ولی در صورتی که این روشها موثر نباشد روش جراحی توصیه می شود که انواع مختلف جراحی وجود دارد که امروزه بهترین و ساده ترین روش جاگذاری مش مینی اسلینگ اوفیرا  می باشد.مینی اسلینگ اوفیرا روش تکنولوزیک عالی و امن و با کیفیت بالاست که بیش از ۹۲ درصد علاج پذیری در درمان بی اختیاری استرسی ایجاد می کند. در این روش تنها از یک برش بسیار کوچک حدود یک و نیم سانت در محل انتهایی مجرای ادراری استفاده می شود. که هم زمان جراحی و هم دوره بهبودی بسیار کوتاه می باشد.و حتی بعد از این روش جراحی نیاز به جاگذاری سوند ادراری نیست.

سیستم مینی اسلینگ اوفیرا در کیت مخصوص عرضه می شود .مش  بخش تحت مجرایی مربوطه از جنس پلی پروپیلن با لبه های ترموسیل می باشد.که تعادلی عالی از احتیاجات اساسی بیومکانیکاال یعنی خاصیت یک پارچه شدن با بافت و کشسانی ناچیز را عرضه می کند.لازم به ذکر است این روش تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی و بسیاری از بیمه های تکمیلی می باشد.

Permanent link to this article: http://glo.ir/%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-%d8%af%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%a8%db%8c-%d8%a7%d8%ae%d8%aa%db%8c%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%b1%d8%b3%db%8c-%d8%a7%d8%af%d8%b1%d8%a7%d8%b1/

This site is protected by wp-copyrightpro.com